soyamumunedir_buddhamum

BALMUMU ÖZELLİKLERİ

Genç işçi arıların bir kısmının tek görevi bal peteklerinin yapımı için balmumu hazırlamaktır. Tamamen doğal olan balmumları yandığı zaman ortamdaki olumsuz enerjiyi temizler ve hafif bal kokusu ile kötü kokuların giderilmesine yardımcı olur. Buddhamum BALMUMU Serisinde hiçbir katkı maddesi ve renklendirici ilave edilmemiş %100 saf balmumu ve pamuk fitil kullanılmaktadır.

Sakura_concratecandle_buddhamum.jpeg

BUDDHAMUM

SOYAMUMU & BALMUMU

SOYA MUMU ÖZELLİKLERİ

Soya mumları soya fasulyesinden elde edilen yağ ile yapıldığı için %100 bitkiseldir, doğada çözünebilir ve geridönüşümlüdür. Soya mumları parafin içerikli mumlar gibi evinizde is yapmaz ve kanserojen maddeler içermez. Soya mumlarının kokuları daha iyi hissedilir ve yanma süreleri parafin mumlara göre 2-2.5 kat daha fazladır.

balmumu_mum_buddhamum.JPG

MUM YAKMA TALİMATLARI

Mumunuzu muhafaza ederken yüksek sıcaklığa maruz kalmamasına özen gösteriniz. Ahşap/pamuk fitilinizi her yakış öncesi 0,4-0,5 cm boyutunda kısaltınız.  Çocukların ve evcil dostlarınızın ulaşamayacağı bir yerde yaktığınızdan emin olunuz. Mumunuzu ateşe duyarlı nesnelerin uzağında yakınız. Mumunuzu uzun süreli kullanmak için her yakışınızda yakma sürenizin yaklaşık 2 saat olmasına ve mum havuzunuzun tamamen erimiş olmasına özen gösteriniz.